niedziela, 5 stycznia 2014

Tablica - organizer

Witajcie, 
Alina z blogu Design Your Life zainspirowała mnie swoim ostatnim wpisem, umieszczając w nim linki do ciekawych blogów. W jedynym z nim Elise Blaha pokazuje jak zrobić świetny organizer z tablicy korkowej.
Zabrałam się za wykonanie własnej tablicy- w trochę innym wykonaniu, idea pozostaje jednak ta sama :)
Tablicę korkową posiadam od dawna, zwykle nie miałam na nią pomysłu, wisiały na niej poprzyczepiane karteczki w wielkim artystycznym nieładzie. Strasznie to zaburzało mi poczucie estetyki. Pomysł Elise przypadł mi do gustu, gdyż od dawna chciałam mieć taką tablicę, jednak kupioną gotową. Zamiast wydawać pieniądze, można samemu taką wykonać w bardzo ekonomiczny sposób.


Pinezki są, papier kolorowy w kolorze srebrnym jest - do dzieła !
Do oddzielenia dni tygodnia od zadań wycięłam cienki pasek papieru kolorowego, który przyczepiłam pinezkami bezbarwnymi.


Wydrukowałam nazwy dni tygodnia - Elise pominęła ten krok i skupiła się na odpowiednim podziale tablicy. Ja jednak ze względów rozmiarowych nie zamieściłam Niedzieli. W ten dzień zwykle leniuchuje :P 
Dni tygodnia przyczepiłam pinezkami w kolorze limonki - taki sam kolor jak ściany w pokoju biurowym.

I oto efekt końcowy:


Tablica teraz stoi na honorowym miejscu w biurze. Wiecie co, mam już na nią kolejny pomysł - jednak muszę poświęcić nowemu projektowi trochę więcej czasu.
Dajcie znać czy Wam się podobał wpis :) Będę próbować więcej DIY.

Pozdrawiam Magda :)

2 komentarze:

  1. Podoba mi sie :) p.S. Weryfikacja obrazkowa nieco przeszkadza w dodawaniu komentarzy. Zmienisz to w ustawieniach. Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Oczywiście blog będzie dopracowywany :) Dziękuję za sugestie, postaram się jak najszybciej to zmienić :)

      Usuń